O společnosti

Firma UNI APFEL

Firma UNI APFEL s.r.o. již od roku 1992 provádí instalace, montáže, rekonstrukce, revizní kontroly a servis v oblasti vytápění, rozvodů vody a plynu. Služby poskytujeme jak pro byty a rodinné domy, tak pro větší objekty a budovy, kotelny apod. Poskytujeme kompletní servis počínaje projektem a kalkulací až po provedení daného zadání, včetně elektroinstalací a dodávek materiálů a zařízení.

Součástí naší činnosti jsou také realizace a rekonstrukce bytového jádra a koupelen, podlahového vytápění, solárních systémů a teplotních regulací. V naší prodejně nabízíme k zakoupení příslušenství, doplňky a metriál pro rozvody a zařízení různých značek.


Obchodní jméno
UNI APFEL, s.r.o.
IČO
253 73 901
DIČ
CZ25373901
Sídlo

Bří Hlaviců 81,
755 01 Vsetín
Kancelář

Palackého 388,
755 01 Vsetín

Firma UNI APFEL působí na Vsetínsku a svoji činnost vyvíjí a realizuje například ve městech Vsetín, Valašské Maziříčí, Rožnov pod Radhoštěm, Bystřice pod Hostýnem, Zlín, Uherský Brod, Valašské Klobouky a mnoha dalších. Prodejnu firmy naleznete v centru Vsetína. Přesnou adresu, telefonické kontakty, e-mailovou adresu a další údaje naleznete na straně Kontakty a formulář.


Odbornost a vysoká kvalita služeb

Kvalitu poskytovaných služeb znásobuje perfektní znalost a orientace ve svém oboru, rychlá realizace, odborné poradenství, záruční ale také pozáruční servis a osobitý přístup k zákazníkovi. To vše se následně odráži ve skvělých referencích a celé řadě spokojených zákazníků.

Výsledky činnosti a referenční ukázky je možné shlédnout na straně Reference.


Je mnoho důvodů proč nám důvěřovat

Velmi dobře si uvědomujeme, že každý zákazník očekavá služby na nejvyšší úrovni a plný odborný servis. Na tento přístup jsme připraveni a je pro nás naprostou samozřejmostí. Kvalitní provedení a bezproblémovou funkčnost našich řešení také podporují vybrané montážní materiály a osvědčené značky spotřebičů a zařízení, které vám můžeme dle našich zkušeností doporučit.


Výhody, které oslovily mnoho našich zákazníků:

 • Bezplatná kalkulace.
 • Vysoká kvalita provedení.
 • Zajištění odvozu starého materiálu, suti a odpadu.
 • Zanechání čistého bytu a prostor.
 • Seřízení a důsledná kontrola instalovaných zařízení.
 • Komplexní garance a záruky.
 • Plný záruční a pozáruční servis.
 • Prodej materiálů, zařízení a doplňkových dílů.
 • Realizace včetně elektro, zednických, obkladačských, malířských a kominických prací.
 • Vlastní odborné montážní party.
 • Schopnost realizovat i rozsáhle zakázky.
 • Dlouholetá tradice plná zkušeností.


Již od roku 1992 se staráme o pohodu vašeho bydlení a spolehlivou funkčnost technického zázemí vašeho domova. Vzhledem k našim rozsáhlým zkušenostem a odborným znalostem jsme schopni zajistit řešení vašich potřeb jak při plánovaných výstavbách a rekonstrukcích, tak při nečekaných poruchách a událostech.
UNI APFEL, s.r.o
Palackého 388, 755 01 Vsetín
( za restaurací Snaha )

zobrazit všechny kontakty

WEB : www.uniapfel.cz
E-MAIL:

NAPIŠTE NÁM

Mobil : 777 255 672
Mobil : 775 022 550
Mobil : 602 729 842
Tel. : 571 413 289zavřít